KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109416
nr 1410 9416
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Hare. Signerad. Olja på duk, 40x30 cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:06:04
9/8 10:58:41
800 kr
9/8 18:19:30